dlaczego teatr jest najbardziej spoleczna z zabaw

dlaczego teatr jest najbardziej spoleczna z zabaw Sztywny jak deska. Powinien wrócić do pracy w tym zakładzie.”

2. Uczucie ciało sztywnieje powodu wyimaginowanych „Uwagi”, a następnie wykonywanie kilka błędów dialogu bo teraz wierzy, że każdy go nienawidzi.

3 .. Następnie drobno ujemnej wewnętrznego dialogu aktora wyobraża sobie teraz krytycy mówią coś takiego, to znaczy: „On jest obok jego sprzedać do tej pory.” Tym bardziej, że wierzy, że jego negatywne wewnętrzna rozmowa bardziej robi błędy.

dlaczego teatr jest najbardziej spoleczna z zabaw

On oczywiście, że nie kierował jego stan. Co jego wewnętrzny dialog powinien był powiedzieć to:

1. Wyobrażanie sobie, że kiedy wszedł na scenę, że krytycy myśli, czyli „Co za wspaniały aktor. On staje się lepiej i lepiej”.

dlaczego teatr jest najbardziej spoleczna z zabaw

2. Przy pozytywnym własny talk on oddaje się on automatycznie stają się bardziej zrelaksowany i pewny siebie ze swojego występu.

3. Gdy jego wydajność postępuje on jest przekonany, że zrobił dobrą robotę, a krytycy są kochającym swoją wydajność ….

Ważne jest również, aby wiedzieć treści. Jeśli przed wyjazdem zrobić wystąpień publicznych, a ty nie wiesz Doradctwo w uzyskaniu odszkodowania Wałbrzych co są na około może poważnie zaszkodzić prezentacji i siebie …. i jest dobrym przykładem znaczenia znając treść pochodzi z guru samopomocy Paul McKenna, który miał głębokie doświadczenie uczenia się. Był uprawiania Neuro Linguistic Programming przez około 10 lat, zanim poszedł do nauczania jednego ze swoich seminariów miał psychicznie dowiedział się skrypt i planowane na co miał do powiedzenia. Tuż przed udał się na scenie Richard Bandler, architekta Neuro Linguistic Programming, zapytał, czy mógłby zrobić inny moduł z jednej nadanego mu. Oczywiście martwi Paula bo nie psychicznie przećwiczone scenariusz do innego modułu. Z wyrazu twarzy Pawła Richard Bandler zebrane był zmartwiony, tak powiedział: „. Musisz całą wiedzę na ten temat trzeba po prostu trzeba być w odpowiednim stanie, a słowa i idee popłynie Mimo wszystko, jeśli ty.
Artykuł dzięki: